Українська правда
Європейська правда
Новини

МЗС Росії викликало тимчасового повіреного у справах Швеції
12.01.2018 17:32
У МЗС Росії в п'ятницю був викликаний тимчасовий повірений у справах Швеції в РФ через інцидент з російськими диппредставництвами в Стокгольмі.

У МЗС Росії в п'ятницю був викликаний тимчасовий повірений у справах Швеції в РФ через інцидент з російськими диппредставництвами в Стокгольмі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"У МЗС Росії був викликаний тимчасовий повірений у справах Швеції в Російській Федерації Тубіас Лоренцон. Йому було заявлено рішучий протест у зв'язку з відсутністю адекватної реакції шведської влади на протиправні дії громадянина Швеції Карнюшина щодо посольства і торгового представництва Росії в Швеції", - заявили в російському МЗС.

Як відзначили в МЗС, 6 січня цей громадянин проломив на легковому автомобілі шлагбаум на парковці, а потім таранив ворота гаража службово-житлового будинку торгового представництва. 8 січня, керуючи вантажним автомобілем, він пошкодив головні ворота адміністративної будівлі торгпредства. 10 січня Карнюшин незаконно проник на територію посольства, пізніше в той же день він пошкодив встановлене на території торгпредства обладнання для відеоспостереження.

"Після кожного такого інциденту Карнюшін затримувався шведської поліцією, яка, однак, його відпускала після декількох годин. Увагу тимчасового повіреного в справах Швеції в Росії було звернуто на відсторонену позицію шведської влади в частині забезпечення безпеки російських дипломатичних представництв", - заявили в МЗС РФ.

Також перед шведською стороною було поставлено питання про необхідність "невідкладного прийняття всіх належних заходів для захисту приміщень дипломатичних представництв Росії від усякого вторгнення або заподіяння шкоди".


УКР | РУС
Головна | Новини | Статті | Експертна думка | Інтерв'ю
©2014, Європейська правда

   Яндекс.Метрика