Українська правда
Європейська правда
ЕКСПЕРТНІ ДУМКИ

Грантовий ревізор: що дасть Україні створення Європейської прокуратури
Європейська прокуратура, яка повинна запрацювати за 3 роки, серед іншого, повинна зайнятися розслідуванням злочинів, пов'язаних з шахрайськими схемами з розкрадання коштів, виділених ЄС на різні українські програми.
Ані слова про Бандеру: польсько-український діалог додав реалізму
Стаття міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського може знаменувати собою серйозні зрушення у відносинах з Україною. Справа не лише у тому, що дипломат обійшовся цього разу без згадок про Степана Бандеру - в україно-польських відносинах стало більше реалізму.
Половина європейської реформи: чим ризикують українські споживачі комунальних послуг
Україна провела половину комунальної реформи - на практиці це означає, що відносини споживача і постачальника відрегульовані аж... до появи першого конфлікту. І в цьому найбільша різниця між реформами, які пройшли в Східній Європі (відразу і в повному обсязі), і нашими.
Добрі новини для світу, тривожні для України: що стоїть за новими прогнозами МВФ
Світова економіка зростає, вважають в МВФ. Проблеми у США і Британії були компенсовані прискоренням більшості країн ЄС. А що Україна? Чи варто радіти зростанню ВВП, коли інші країни, в тому числі Східна Європа, стрімко збільшують свій відрив від нас?
Чому рішення ПАРЄ ще не стало поразкою України: аргументи посла
Бажання повернути росіян до ПАРЄ є, але гарантій повернення немає. Червона лінія - січень 2018 року. Все, що відбуватиметься до цього, це гра, а не результат гри. Вірогідність повернення наразі дорівнює вірогідності неповернення...
Чому Європа голосує за популістів: новий тренд чи забуте старе?
Для європейських популістів головною загрозою безпеки є іммігранти-мусульмани, а причиною економічних негараздів – європейська політика, що гамує вітчизняне виробництво товарів і послуг. Відповідно, популісти прагнуть закриття кордонів...
Атака на Угоду: якою має бути відповідь на погрози Угорщини
Якщо Угорщина вважає, що український закон "Про освіту" порушує Угоду про асоціацію, вона має всі можливості порушити всередині ЄС питання про виникнення спору з Україною. Але чому Будапешт не робить цього, обмежуючись лише погрозами?
Асоціація в небезпеці: наскільки реалістичними є погрози Будапешта
Протистояння символічних значень стає особливо небезпечним на тлі краху звичних сенсів і дефіциту спільних цінностей в Європі. Однак поки що в діалозі з угорцями ми демонструємо дивну безтурботність і відсутність системних дій.
ЄС будує стіну на східному кордоні: що допоможе Україні зупинити цей процес
У відносинах з ЄС нам потрібні не просто зусилля у збільшенні експорту, нам потрібні екстразусилля, які усунуть наявні видимі й невидимі кордони. Але чи потрібно шукати для цього новий формат відносин? Чи варто використати всі можливості, що дає Україні Угода про асоціацію?
Нові шляхи до ЄС: які зміни чекають на українську транспортну галузь
Після підписання Угоди про асоціацію Україна переживає період повної переорієнтації експорту. Втративши можливості торгівлі з РФ, ми поступово нарощуємо поставки на ринки європейських країн. Але виникає питання: чи готова українська інфраструктура до такого повороту?

УКР | РУС
Головна | Новини | Статті | Експертна думка | Інтерв'ю
©2014, Європейська правда

   Яндекс.Метрика