Українська правда
Європейська правда
ЕКСПЕРТНІ ДУМКИ

Чи легко буде виконати рекомендації "Венеціанки" щодо мови освіти?
Рекомендацію щодо російської мови політики воліють не коментувати. Схоже, що її не виконуватимуть... Немає жодної певності, що при ухваленні нового закону буде знайдено компроміс, який влаштує і прибічників українізації, і представників меншин...
Життя без Дональда Трампа: Європа вчиться політичній незалежності
Трамп – це не Америка, і він не буде керувати вічно. Зараз завдання Європи має полягати в тому, щоб наступному американському президенту не довелося вступати на посаду на руїнах західного світу...
Досить неправди: що не так в українсько-угорському освітньому конфлікті
Українське питання в Угорщині – яскрава ілюстрація терміну "пост-правда". Байдуже, якою є реальність; важливо, що про неї кажуть. Фраза про повну заборону навчання угорською, згадана в заяві МЗС, не обмежується лише урядовим сайтом...
Старші брати лишилися в минулому: Павло Клімкін про вимоги щодо освітнього закону
Наш намір посилити в Україні позиції української мови викликав у сусідів спонтанний протест. Виходить, що Україні не дозволено те, що дозволено решті країн, виходить, що українці мали б і надалі залишатися комфортними для всіх.
ЄС посилює торговельний захист: що треба врахувати Україні
ЄС пішов на масштабні зміни законодавства про боротьбу з демпінговим імпортом. При ухваленні рішення про запровадження захисних заходів буде враховуватися частка держави в економіці, незалежність фінсектора і навіть соціальні та екологічні стандарти.
Геть з НАТО: хто налаштовує Анкару на вихід з Альянсу
Поки найгіршим сценарієм може стати широка дискусія в Туреччині про вихід з інтегрованої структури командування силами НАТО, як це сталося у Франції 1967 року. Втім, нові скандали можуть істотно змінити ці розклади.
Криваве питання: чи впровадять в Україні норми ЄС по донорству
Регулювання безпечності крові – одне із зобов'язань України відповідно до Угоди про асоціацію. Однак перші кроки з імплементації права ЄС призвели до колізії – діяльність по переробці донорської крові була виключена з переліку обов'язкової до ліцензування.
Антикорупційні реформи йдуть у зворотному напрямку: відкритий лист до ЄС
У боротьбі з корупцією зараз спостерігається рух у зворотному напрямку... Чим більш загрозливою стає антикорупційна реформа для інтересів політичних еліт, тим більшим стає тиск та спротив, з якими вона стикається...
Чи стане Болгарія "слабкою ланкою" ЄС? Погляд із Софії
Основні зусилля російських агентів впливу зосереджені не у столиці, а на периферії, хоча до парламентської групи дружби з Росією входить більше половини болгарських законодавців. Український досвід протидії гібридній агресії може бути корисним Болгарії.
Бджоли в безпеці: чому стандарти ЄС не загрожують українському меду
Чи вдасться вам знайти в європейському супермаркеті баночку меду із написом "Made in Ukraine"? Ми стали лідером за обсягом експорту меду, але досі не змогли зробити привабливим бренд "український мед". Перехід на європейські стандарти – перший і важливий крок у цьому напрямку.





УКР | РУС
Головна | Новини | Статті | Експертна думка | Інтерв'ю
©2014, Європейська правда

   Яндекс.Метрика