Українська правда
Європейська правда
ЕКСПЕРТНІ ДУМКИ

Непорозуміння у СОТ: навіщо Україні давати фору РФ у принциповій справі
На принципово важливі консультації з Росією у СОТ українська делегація поїхала, не маючи юридичної підтримки. Такий крок може дуже дорого коштувати Україні. Особливо якщо згадати спроби РФ унеможливити наше звернення до провідних юристів з міжнародного торгового права.
Судова реформа вилилася у протести: Польща йде на загострення конфлікту з ЄС
Ініціативи президента Польщі з реформування судової системи можуть мати довгострокові наслідки. У тому числі й для України. Така ініціатива суттєво збільшує вартість "золотої акції", що має популістська Kukiz'15. А відповідно, курс Польщі може стати ще більш недружнім до України.
Гол Кремля у власні ворота: що стоїть за заявою про "Малоросію"
Заяви самопроголошеного лідера самопроголошеної "держави" Олександра Захарченка, звісно, самі по собі не заслуговують на увагу. Проте за людиною, яка гучно проголосила про створення Малоросії, стоїть Кремль, який, як видається, забив гол у власні ворота.
Євроінтеграція у Раді: чи можливо поєднати допомогу авіапрому та право ЄС
У країнах ЄС подібні законодавчі ініціативи викликали би скандал, а їх авторам довелось би довго пояснювати, чому вони порушують вимоги вільної конкуренції, навіть маючи благородні наміри. Та й самі наміри були би поставлені під сумнів.
Саміт не за планом: Україна визначається з термінологією євроінтеграції
Коли Україна подаватиме заявку на членство у ЄС, сам Євросоюз буде інакшим, аніж тепер. І Україна також. Тому відсутність підсумкової заяви на саміті – це всього-на-всього результат одного дня, який не варто перебільшувати.
Відносини з чистого аркуша: з якими проблемами зіткнеться Порошенко в Грузії
За останні три роки Україна і Грузія перестали виступати єдиним фронтом у низці найважливіших питань на міжнародних майданчиках. Україна також не демонструвала інтерес до співпраці з нинішньою грузинською владою. Тепер Києву необхідно з чистого аркуша будувати відносини з Тбілісі.
Дежавю для ЄС: чому Брюссель не піде на компроміс по миту на металобрухт
Готовність Брюсселю до поступок, здається зіграла злий жарт – українські урядовці звикли до них і тепер вважають, що так може тривати безкінечно. Але здається, ЄС вже стомився бути легковажним дурником, якому постійно вішають на вуха локшину.
Рік від спроби перевороту: що чекає на Туреччину та Євросоюз
Багато хто в Європі не дотримався саме тих цінностей, яким Євросоюз допоміг укорінитися в Туреччині. Для відновлення моральної довіри до ЄС у Туреччині, необхідні співпраця та співпереживання. Туреччина готова пройти свою частину цього шляху...
Точка неповернення від Siemens: як Україні реагувати на порушення санкцій ЄС
Найгірший сценарій – виправдання Siemens. Це дасть сигнал, що навіть сумнівні угоди із росіянами можливі. Однак одного лише покарання явно недостатньо. Прецедент із турбінами дає всі підстави говорити про необхідність чергового посилення санкцій.
Зупинити "Газпром": чому майбутнє транзиту газу через Україну вирішиться в 2017 році
Щоб повністю зупинити транзит через Україну, "Газпром" якомога швидше повинен ввести в експлуатацію "Турецький потік". Поки українська влада обмежується критикою газпромівських проектів, прагнучи отримати підтримку в ЄС. Цього явно недостатньо.

УКР | РУС
Головна | Новини | Статті | Експертна думка | Інтерв'ю
©2014, Європейська правда

   Яндекс.Метрика